Cennik

Fotobudka Poznań – Cennik

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy cennik wynajmu fotobudki, w którym znajdziesz kilka standardowych pakietów. Pośród nich zobaczysz najbardziej popularną wersję.  Jeśli masz inne zapotrzebowanie i pomysł na swoje wydarzenie – skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Każda z opcji określa czas, przez który do Twojej dyspozycji jest fotobudka. Cena obejmuje montaż (jesteśmy gotowi do pracy w zaledwie 30 minut!) i demontaż sprzętu. Nasi animatorzy działają profesjonalnie – z jednej strony przy montażu nie rzucają się w oczy, a z drugiej podczas sesji stają się centrum dobrej zabawy. Tak samo dyskretnie, jak się pojawiamy, tak samo znikamy, pozwalając zabawie toczyć się własnym rytmem. Dojedziemy do Ciebie z Poznania we wskazane miejsce. Każdemu uczestnikowi fotograficznej zabawy oferujemy możliwość wydrukowania dowolnej ilości odbitek, co nie wpływa na cenę usługi. To, co widzisz w cenniku to aktualnie obowiązujące kwoty, które obejmują dużo więcej niż samo robienie zdjęć.

Bez względu na to, czy szukasz fotobudki na wesele, imprezę integracyjną czy Sylwestra – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub wysłania zapytania o cenę indywidualnej oferty. Oferujemy profesjonalny sprzęt, obsługę uśmiechniętego animatora, zabawne i piękne rekwizyty oraz dużo więcej. Nasza cena wyróżnia się na tle konkurencji. Na Twoje życzenie fotobudka może zostać dopasowana kolorystycznie do oprawy wydarzenia. Sprawdź nasz cennik i wybierz Photobox z Poznania!

Cennik
Standardowe pakiety znajdziesz poniżej, inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.
Podstawowy
350 zł
1 godzina
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Rozszerzony
500 zł
2 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Złoty
600 zł
3 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Najczęściej wybierana opcja
Zamów
Platynowy
700 zł
4 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram