Fotobudka wynajem Poznań

Fotobudka na wynajem Poznań

Szukasz taniej fotobudki na wynajem? Oprócz dobrej ceny zależy Ci także na wysokim poziomie obsługi? Photobox z Poznania zaprasza! Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym wynajmem sprzętu na eventy różnego rodzaju. U nas otrzymujesz więcej niż piękne zdjęcia. W ramach usługi Twoi goście mogą drukować dowolną ilość odbitek. Nasz animator na Twoje życzenie ubierze się stosownie do charakteru wydarzenia. Dla Ciebie możemy także dostosować kolorystykę oświetlenia LED fotobudki do oprawy imprezy i zapewnić wybrane rekwizyty.

Oferujemy najwyższą jakość zdjęć, którą uzyskujemy dzięki zastosowaniu specjalnego papieru fotograficznego DNP i obiektywu marki Canon. Taka kombinacja gwarantuje nie tylko zachwycający efekt, ale i trwałość odbitek. Dlatego piękne wspomnienia zostaną uwiecznione na długi czas.

Przyjedziemy do Ciebie w dowolne miejsce województwa zachodnio- i kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Ekspresowy montaż (jedyne 30 minut!) i szybki demontaż sprzętu sprawia, że jesteśmy dyskretni i nie zaburzamy przebiegu imprezy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że zdjęcia z Twojej imprezy będą piękną pamiątką – skontaktuj się z nami! Fotobudka, którą oferujemy na wynajem to najwyższej jakości sprzęt. Zamów ją na:

  • imprezę integracyjną (także plenerową!),
  • rocznicę,
  • urodziny,
  • Walentynki,
  • wieczór panieński lub kawalerski,
  • festyn…

…lub na inne wydarzenie. Wybierz fotobudkę z Poznania, zapewnij swoim gościom moc zabawnych, ciekawych rekwizytów i świetną zabawę!

Cennik
Standardowe pakiety znajdziesz poniżej, inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.
Podstawowy
350 zł
1 godzina
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Rozszerzony
500 zł
2 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Złoty
600 zł
3 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Najczęściej wybierana opcja
Zamów
Platynowy
700 zł
4 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram