Fotobudka wynajem Leszno

Podczas organizowania różnego rodzaju uroczystości i imprez okolicznościowych trzeba zadbać o ich odpowiednią oprawę fotograficzną. Wynajem budki z zamontowanym w niej profesjonalnym sprzętem jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Zależy Ci na tym, żeby Twoi goście nie tylko dobrze się bawili, ale także miło wspominali ten beztroski czas? Fotobudka sprawi, że bardzo długo nie zapomną o tych wyjątkowych chwilach.

Decydując się na wypożyczenie budki fotograficznej w naszej firmie, nie musisz martwić się jej fachowym zamontowaniem oraz ogólnym przygotowaniem do użytku. Tym zajmują się specjaliści z Photobox, którzy przyjeżdżają na miejsce na kilka godzin przed planowaną uroczystością i rozkładają niezbędny sprzęt. W fotobudce znajduje się markowy aparat fotograficzny zaopatrzony w lampę światła stałego. Opcja dowolnego sterowania jej jasnością gwarantuje, że wypuszczane przez drukarkę zdjęcia wyróżniają się wysoką jakością. Fotografie można odebrać już po kilkunastu sekundach od wykonania. Sprzęt realizuje wydruki bez limitów. Dzięki temu każdy gość ma możliwość otrzymania pamiątkowego zdjęcia.

Jako profesjonalna firma fotograficzna działamy na polskim rynku już od kilku lat. Klientom z Leszna i okolic oferujemy możliwość wynajmu fotobudek także do celów reklamowych. Wyróżnia nas elastyczność działania. Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych życzeń osób korzystających z naszych usług, także co do terminów wykonania zlecenia.

Cennik
Standardowe pakiety znajdziesz poniżej, inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.
Podstawowy
350 zł
1 godzina
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Rozszerzony
500 zł
2 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Złoty
600 zł
3 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Najczęściej wybierana opcja
Zamów
Platynowy
700 zł
4 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram