Fotobudka 360

Fotobudka 360 na wynajem: na imprezę, na wesele – Poznań

Szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego na swoje przyjęcie? Fotobudka 360 będzie najlepszym pomysłem. Ta innowacyjna rozrywka rozkręci imprezę do białego rana, a goście będą powracać do tych wspomnień zawsze i wszędzie. Selfie360 na wynajem w Poznaniu to najnowsza atrakcja, która umili czas Twoim gościom na weselu i zapisze w paru sekundach super zabawę. Wokół platformy, gdzie można pozować z różnorodnymi kolorowymi i wyjątkowymi gadżetami, kręci się kamera i jednocześnie nagrywa filmik w trybie slow motion.

Następnie nagranie udostępniane jest od razu na Twój telefon. Oferujemy dużą gamę gadżetów, w tym między innymi: pistolet z bańkami oraz pieniędzmi, kapelusze, okulary, wytwornicę dymu i wiele innych. Fotobudka 360 na wynajem świetnie sprawdzi się na imprezie firmowej, weselu, urodzinach i innych spotkaniach.

Alternatywa dla zdjęć i nagrań

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowe fotografie i nagrania wielu mogą nudzić. Setki podobnych do siebie, pozowanych kadrów nie muszą przecież zachwycać każdego. Dlatego zdecydowaliśmy się włączenie nowego elementu do swojej oferty na wynajem na terenie Poznania. Oto alternatywny sposób na zatrzymanie czasu oraz powrotu do miłych wspomnień, który ma coraz większe grono wielbicieli. Fotobudka doskonale pasuje na wesele czy imprezę okolicznościową, taką jak jubileusz, urodziny, integracja pracownicza oraz wiele innych okazji!

Budka wraz z dołączonymi rekwizytami umożliwia wykonanie wielu niezapomnianych ujęć wyróżniających się na tle klasycznych zdjęć, dzięki którym związane z nimi wydarzenia z imprezy szczególnie zapiszą się w pamięci gości. Fotobudki 360 na wynajem potrafią przekonać nawet tych, którzy nie lubią pozowania do pamiątkowych fotografii.

Czym właściwie jest fotobudka 360?

Z pewnością większość z nas kojarzy standardowe fotobudki, ustawione w galeriach handlowych czy też na weselach oraz innych imprezach okolicznościowych. Po ustawieniu się w wyznaczonym miejscu naprzeciwko obiektywu urządzenia pstrykają użytkownikom selfie. Nasza fotobudka 360 na wynajem z Poznania różni się od nich swoimi możliwościami, a także efektem końcowym ujęcia.

Technologia tego sprzętu pozwala na stworzenie wysokiej jakości nagrań. Goście wesela czy też pozostałych imprez wchodzą na specjalnie przygotowaną na środku platformę, wokół której obraca się kamera, zataczając pełne 360 stopni. Do zestawu na wynajem dołączony jest ekran z możliwością poglądu obrazu, a nagrywane osoby mogą zobaczyć, jak prezentują w obiektywie. Zapewniamy także profesjonalne oświetlenie, dzięki któremu film może zostać wykonany w każdym pomieszczeniu. Dodatkowy tryb slow motion pozwala na uchwycenie oraz swobodne wyłapanie każdego detalu.

Tak nagrany materiał po kilku sekundach jest w pełni gotowy. Następnie może zostać przesyłany na wybrany telefon, a goście mogą cieszyć się nim w każdej chwili.

Fotobudka 360 to nie tylko pamiątkowe wideo!

Nie jest wyłącznie źródłem pamiątek – ten gadżet potrafi rozkręcić niejedną imprezę. Kreatywne przebrania, śmieszne pozy i wspólne ujęcia z bliskimi ożywiły już niejedno wesele! Z własnego doświadczenia wiemy, że potrafią podnieść gości z krzeseł i przekonać ich do ustawienia się w długiej kolejce do zdjęć.

Fotobudka 360 zawiera także całą gamę rekwizytów, dzięki którym każdy z uczestników wesela może na chwilę stać się kimś innym. Są to między innymi maski, kapelusze, okulary, pistolety na pieniądze czy bańki oraz wiele innych akcesoriów. Sesję w videobudce na wynajem można urozmaicić również dzięki wytwornicy dymu, który nada nagraniom wyjątkowy klimat.

Fotobudka 360 – Cena

Te urządzenia na wynajem od wielu lat są stałymi bywalcami wesel, imprez integracyjnych oraz wielu innych wydarzeń. Fotobudki 360 jednak dopiero zyskują na popularności. Ich ujęcia są bardziej dynamiczne, a co za tym idzie – dla wielu oglądanie ich wydaje się znacznie ciekawsze. Jeśli więc potrzebujesz niezapomnianej pamiątki z dowolnego wydarzenia, videobudka może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Galeria

Zobacz jak przeżywali to nasi klienci!

Oferta na wynajem naszej fotobudki 360 (Videobudka, Selfie 360)

Gwarantujemy:
Wytwornica dymu
Pistolet na pieniądze
Wytwornica baniek
Pistolety na bańki
Gadżety
Zimne ognie

Dodatkowo:

Konfetti
20 zł / sztuka
Rzymskie ognie
100 zł / 4 sztuki
Cennik
Standardowe pakiety znajdziesz poniżej, inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.
Podstawowy
600 zł
1 godzina
Zamów
Rozszerzony
800 zł
2 godziny
Zamów
Złoty
1000 zł
3 godziny
Najczęściej wybierana opcja
Zamów
Platynowy
1200 zł
4 godziny
Zamów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram