Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele Poznań

Chcesz, aby na Twoim weselu stanęła elegancka fotobudka? Zależy Ci na dobrej jakości zdjęciach i różnorodnych rekwizytach? To i dużo więcej dostaniesz, zamawiając usługę w naszej firmie. Pochodzimy z Poznania, jednak dojedziemy do Ciebie w dowolne miejsce w województwie wielkopolskim, lubuskim, łódzkim, mazowieckim, dolnośląskim, kujawsko- i zachodnio-pomorskim.

Zdajemy sobie sprawę, że w tym wyjątkowym dniu pragniesz, aby wszystko było idealne. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy doradzić kolorystykę fotobudki, a obsługujący ją animator przyjedzie na miejsce ubrany stosownie do okoliczności. Dbamy o każdy szczegół i to nas wyróżnia. Sprzęt oświetlony diodami LED prezentuje się efektownie wieczorową porą.

Korzystamy z profesjonalnej lustrzanki marki Canon, a zdjęcia drukujemy na specjalnym papierze fotograficznym DNP. To materiał najwyższej jakości, który gwarantuje odbitkom piękny wygląd i trwałość. W ramach jednej ceny Twoi goście mogą robić dowolną ilość zdjęć oraz otrzymać je w formie elektronicznej na maila jeszcze w trakcie imprezy!

Sprawdź nasze pakiety i wybierz dla siebie najkorzystniejszą opcję lub zapytaj o indywidualną ofertę na wesele. Przy wynajmie fotobudki na więcej niż 2 godziny otrzymasz książkę gości gratis! Fotobudka na weselu to wspaniała zabawa i doskonały sposób na zachowanie dobrych wspomnień. Rozwesel teścia, szwagra i przyjaciół. Zapozujcie wspólnie z zabawnymi rekwizytami i spędźcie razem niezapomniane chwile w Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy czy innym mieście. Zapraszamy!

Cennik
Standardowe pakiety znajdziesz poniżej, inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.
Podstawowy
350 zł
1 godzina
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Rozszerzony
500 zł
2 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Złoty
600 zł
3 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Najczęściej wybierana opcja
Zamów
Platynowy
700 zł
4 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram