Fotobudka na imprezę Poznań

Interesuje Cię fotobudka na imprezę? Szukasz profesjonalnej firmy, która przyjedzie do Ciebie z dobrym sprzętem i rekwizytami dopasowanymi do wydarzenia? Skorzystaj z usług Photobox z Poznania! Mieścimy się w sercu wielkopolski, ale swoim zasięgiem obejmujemy kilka województw, m.in. mazowieckie, lubuskie, łódzkie, dolnośląskie, kujawsko- i zachodnio-pomorskie.

Proponujemy personalizację usługi. Oznacza to, że na Twoje życzenie możemy dostosować fotobudkę, rodzaj gadżetów i strój animatora do charakteru imprezy. Dbamy o każdy detal, a dzięki bogatemu doświadczeniu w realizacji zamówień na różnego rodzaju eventy, potrafimy doradzić w kwestii dobrania kolorów i szczegółów do oprawy.

Gwarantujemy nielimitowane odbitki na doskonałej jakości papierze fotograficznym DNP. Korzystamy ze sprzętu marki Canon – jednego z przodujących producentów aparatów i obiektywów na świecie. Tworzymy pamiątki, które budzą dobre wspomnienia i wywołują uśmiech. Sprawdź nasze pakiety i wybierz opcję najlepszą dla siebie lub skontaktuj się z nami w celu stworzenia indywidualnej oferty. Jesteśmy otwarci na różne warianty współpracy.

Zorganizujemy dla Ciebie fotobudkę na imprezę z okazji:

  • 18-urodzin,
  • zaślubin lub rocznicy,
  • 100 dni do matury,
  • Sylwestra…

… oraz innych ważnych okoliczności życiowych. Przy wynajmie powyżej 2 godzin otrzymasz od nas bezpłatnie księgę gości. Fotobudka oświetlona jest diodami LED, co dodaje jej atrakcyjności. Oferujemy możliwość dopasowania kolorystyki sprzętu do charakteru imprezy.

Jeśli szukasz firmy z Poznania, która profesjonalnie podejdzie do realizacji zadania – zapraszamy do kontaktu.

Cennik
Standardowe pakiety znajdziesz poniżej, inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.
Podstawowy
350 zł
1 godzina
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Rozszerzony
500 zł
2 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
Złoty
600 zł
3 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Najczęściej wybierana opcja
Zamów
Platynowy
700 zł
4 godziny
Montaż i demontaż fotobudki
Zamów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram